Hakkımızda

Samsun Solucan Çiftliği

Faaliyet Alanları:Organik Katı Solucan Gübresi, Organik Sıvı Solucan Gübresi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı, Organik Tarım Ürünleri Üretimi ve Satışı
Kuruluş
Samsun Solucan Çiftliği
Marka
Samsun Solucan Çiftliği
Web Site
www.samsunsolucanciftligi.com

Merkez Ofis:
www.samsunsolucanciftligi.com
Mersis No:
www.samsunsolucanciftligi.com
Online Mağaza:
solucangubresistore.com

E-posta:
info@samsunsolucanciftligi.com
Telefon:
+90 543 591 5561
Telefon:
+90 543 591 5561Türkiye’nin En Büyük Organik Solucan Gübresi Üreticisi ve Kırmızı Kaliforniya Solucanı Tedarikçisi Samsun Solucan Çiftliği, 2016 yılında organik solucan gübresi üretimi ve organik tarım uygulamaları geliştirmek amacıyla kuruldu. Samsun Solucan Çiftliği, merkez ofisi ve üretim tesisi Balıkesir’in Gönen ilçesinde bulunmaktadır. Samsun Solucan Çiftliği, tamamen yerli sermaye ve yerli kaynaklar ile dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. Samsun Solucan Çiftliği, endüstriyel çalışmalarının temelinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerini esas almaktadır. “Samsun Solucan Çiftliği Katı Solucan Gübresi”, “Samsun Solucan Çiftliği Sıvı Solucan Gübresi” ve Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) ana ürün grubunu oluşturmaktadır. Samsun Solucan Çiftliği uluslararası çalışmaları yakından takip etmeyi ve değişimin bir adım önünde olmayı temel prensip olarak kabul etmektedir. Türkiye’nin en büyük organik solucan gübresi üretim tesisi ve profesyonel ekibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Organik tarım başta olmak üzere birçok tarımsal iş kolunda doğa dostu projeler geliştirmeye devam etmektedir. Samsun Solucan Çiftliği Ar-Ge’den aldığı gücünü doğal ürün yelpazesini genişletme ve iş ortaklarına yüksek kalitede ürün ve hizmet şeklinde yansıtırken, yakın bir gelecekte Türkiye’nin dünyaya açılan doğal kapısı olacaktır.

Misyonumuz Organik tarım sektörünün ve ülkemizin rekabet gücüne doğrudan katkıda bulunmak, çevresel duyarlılığı da göz önünde bulundurmak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için üzerine düşen görevi yerine getirmek. Vizyonumuz Organik gübre sektörünün lideri ve küresel ağırlığı ile Türkiye’nin markası olmak.

“Doğa dostu teknolojiler ile yenilikçi, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürün ve hizmetler geliştirmek ve uygulamak”