Çatalarmut Mahallesi, Tayyip Altuncu Sk. No:18,
Merkez Ofis İlkadım/Samsun,
+90 543 591 5561
WhatsAPP
Çukurbük Köyü
Kavak/Samsun (Çiftlik)
KURUMSAL

Samsun Solucan Çiftliği

Faaliyet Alanları:

Organik Katı Solucan Gübresi, Organik Sıvı Solucan Gübresi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı, Organik Tarım Ürünleri Üretimi ve Satışı

Kuruluş:

2016


E-posta:

info@samsunsolucanciftligi.com


Marka:

Samsun Solucan Çiftliği


Telefon:

+90 543 591 5561


Website:

www.samsunsolucanciftligi.com


Online Mağaza:

www.samsunsolucanciftligi.com


Merkez Ofis:

1234 Çatalarmut Mahallesi, Tayyip
Altuncu Sk. No:18,
İlkadım/Samsun,


Çiftlik:

Çukurbük Köyü/Samsun,Doğal Olanı Üretiyoruz, Doğal Olanı Size Ulaştırıyoruz.

Samsun Solucan Çiftliği, Türkiye’nin lider organik solucan gübresi üreticilerinden biri olarak 2016 yılından beri ülkemizin 81 ilinde milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir.

Organik tarım ve organik gübre sektörünün tümünde kullanılan en iyi fiyat ve yüksek kalite garantili ürünlerini +90 543 591 5561 numaralı telefonla sipariş hattı ve online alışveriş keyfi sunan internet mağazası ile bireysel ve tüzel tüketicilerimize sunmaktadır.

Türkiye’nin En Büyük Organik Solucan Gübresi Üreticisi ve Kırmızı Kaliforniya Solucanı Tedarikçisi

Samsun Solucan Çiftliği, 2016 yılında organik solucan gübresi üretimi ve organik tarım uygulamaları geliştirmek amacıyla kuruldu. Samsun Solucan Çiftliği, merkez ofisi ve üretim tesisi Balıkesir’in Gönen ilçesinde bulunmaktadır. Samsun Solucan Çiftliği, tamamen yerli sermaye ve yerli kaynaklar ile dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. Samsun Solucan Çiftliği, endüstriyel çalışmalarının temelinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerini esas almaktadır.

“Samsun Solucan Çiftliği Katı Solucan Gübresi”, “Samsun Solucan Çiftliği Sıvı Solucan Gübresi” ve Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) ana ürün grubunu oluşturmaktadır. Samsun Solucan Çiftliği uluslararası çalışmaları yakından takip etmeyi ve değişimin bir adım önünde olmayı temel prensip olarak kabul etmektedir. Türkiye’nin en büyük organik solucan gübresi üretim tesisi ve profesyonel ekibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Organik tarım başta olmak üzere birçok tarımsal iş kolunda doğa dostu projeler geliştirmeye devam etmektedir. Samsun Solucan Çiftliği Ar-Ge’den aldığı gücünü doğal ürün yelpazesini genişletme ve iş ortaklarına yüksek kalitede ürün ve hizmet şeklinde yansıtırken, yakın bir gelecekte Türkiye’nin dünyaya açılan doğal kapısı olacaktır.

Misyonumuz

Organik tarım sektörünün ve ülkemizin rekabet gücüne doğrudan katkıda bulunmak, çevresel duyarlılığı da göz önünde bulundurmak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için üzerine düşen görevi yerine getirmek.

Vizyonumuz

Organik gübre sektörünün lideri ve küresel ağırlığı ile Türkiye’nin markası olmak.

“Doğa dostu teknolojiler ile yenilikçi, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürün ve hizmetler geliştirmek ve uygulamak”TESİSİMİZDEN GÖRÜNTÜLER

Daha Fazla Bilgi

Merek Ettikleriniz & Sorularınız İçin Lütfen

İLETİŞİME GEÇİN